Напишіть нам
Viber
Messenger
Однокімнатні квартири
Інтелектульне планування в ЖК "Гордість" продумані до кожного сантиметру. Обираючи однокімнатну квартиру в нашому комплексі, ви однозначно економите на зайвих квадрадних метрах.
Площа: 25 м/кв
Якщо компактність – ваше все, і ви фанатієте від маленьких японських смарт-квартир, в яких на одному квадратному метрі значно більше користі, ніж у декого на 100 квадратах, ця крихітка – для вас.

Нічого зайвого + балкон – саме так можна охарактеризувати це планування. Адже тут справді є все необхідне для самостійного життя, а балкон дарує ще й відчуття затишку, як у французьких будиночках, де навіть найменші квартири мають бодай відкриті вікна в підлогу, що імітують балкончик.

До того ж ця смарт-квартира має значно приємнішу ціну, ніж її ширші колеги. А витончені форми зараз у моді)
Дізнатись вартість
Площа: 35,9 м/кв
Однокімнатна квартира мрії, яку навіть описувати не треба, щоб закохатися. Велика спальня, простора кухня і ну дуже романтичний балкон для ранкової кави та вечірніх розмов за вином.

На кухні достатня кількість місця для обіднього столу на чотирьох і не менше 4 поверхонь для роботи. У спальні – для ліжка, шифм і навіть маленької зони відпочинку чи компактного столика.

При цьому всі кімнати відділені одна від одної, створюючи більше затишку розмежуванням зон.
Отримати найвигіднішу пропозицію по цій квартирі
Наші квартири
Кажуть, в наших будинках панує особлика сімейна енергетика – жодного розлучення за 7 років!
Ми не банк.
ЧЕСНЕ ВIДТЕРМIНУВАННЯ!

  • не чекай кінця виплат: переїжджай в нову квартиру;
  • перший внесок - вiд 30%
  • тверда ціна: 0 гривень переплати.
Вже живуть в затишному будинку: