Своє житло в новобудові без посередників
Квартири з можливістю розтермінування до 36 місяців без %
Дізнатися вартість квартири
Ваше iмя
Ваш телефон
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Ви – молоді, перспективні та закохані? А як щодо питання житлоплощі?
Два найпопулярніших варіанти:
1
Хоч у рідного тата, але не моя хата
Життя з батьками
2
Чужа хата – гірше ката
Оренда
У нас своя відповідь
 • Розстрочка до 3-х років
 • Найкраща комплектація квартир в Луцьку
 • Плати 7500$ і переїжджай в своє житло
Тисни сюди, щоб отримати прорахунок вартості житла конкретного для вас
Чому «Сімейна Фортеця» – це правильний вибір для молодих родин?
Крута локація
Ми топили за життя у передмісті ще до того як це стало мейнстрімом!

 • 10 хвилин до центру Луцька
 • найчистіший район згідно з аналізом повітря
 • справжній ліс з зоною барбекю та місцем для занять спортом
Адекватні планування
Ми проти прохідних крихітних кімнат та санвузлів для ліліпутів!

 • Панорамні вікна
 • Планування без втрати простору
 • Простір та світло – у пріоритеті
 • Великі повноцінні ванні кімнати від 4 квадратів
Інтелектуальний підбір планування
Безпечний простір
Комфорт мешканців понад усе!

 • Закрита територія з відео наглядом
 • Табу на паркування біля під'їздів. Окрема зона для авто.
 • Прогулянкова зона та зручні лавочки
 • Дитячі майданчики для різного віку
 • Ландшафтний дизайн території. Завжди зелений двір
Сімейна фортеця
Шалені умови розстрочки
Найбільш вигідні в Луцьку умови розтермінування – до 3 років без %.

Пройдіть коротке опитування та дізнайтесь індивідуальні для вас умови розстрочки!
Наші мешканці – це амбасадори нашого бренду
Найбільша кількість позитивних відгуків у Луцьку
Ще більше відгуків, що розкривають високий рівень довіри до нашого житлового комплексу, на сторінці Facebook
Маніфест засновника
Всім привіт! Я — Олександр Князєв — один із засновників «Сімейної Фортеці»

За 7 рокiв ми зробили щасливими 600+ сімей в проектах, які побудовані під брендом «Сімейної Фортеці».

Це було не просто. Ні, не будувати. Непросто було зрозуміти та прийняти, що будувати потрібно з думкою не про гроші, а про людей. Робити так, щоб кожен наш мешканець відчув це на собі: товсті, надійні та міцні стіни, ідеально рівна стяжка і тинькування, добротні вікна, двері, які не потрібно викидати та замінювати, й багато іншого, що робить життя кожної людини простішим, зручнішим і, врешті-решт, трохи щасливішим.

Саме такий філософський підхід «заради людей» відрізняє нас від 99,9% інших забудовників не тільки на Волині, а й, можливо, по всій Україні.

«Коли ми робимо щасливими вас, щасливі від цього й ми!» — на цьому ми будуємо свою справу. І цей принцип незмінний!
Квартира в ЖК "Сімейна Фортеця" від забудовника
Залиште свої контакти, і ми проінформуємо вас щодо точних умов розтермінування вашої квартири
Яка квартира вас цікавить?
Яка сума першого внеску вам підходить?
5000
50000
Коли плануєте покупку?
Журналісти про Фортецю
Проживи довше, подивися більше. 2020 рік не перестає дивувати.
Нещодавні дослідження виявили райони з найчистішим повітрям у Луцьку. Ми вирішили продовжити цю тему.

Ще зі школи нам постійно говорять, як важливо дихати чистим повітрям, багато часу проводити на природі. Але як конкретно впливає на нас якість повітря, яким ми дихаємо щодня?

Проживання у районі з брудним повітрям може забрати у людини до двох років життя. Згідно з всесвітньою організацією охорони здоров'я, одна третина випадків смерті від інсульту, раку легенів і серцевих захворювань обумовлена забрудненням повітря. Це еквівалентно впливу тютюнового диму і значно серйозніше, ніж, наприклад, наслідки споживання надлишкової кількості солі.

Як зменшити ризики та мінімізувати вплив брудного повітря на наше здоров'я та самопочуття? Найперша думка — жити на природі, якомога далі від промислових підприємств. У Луцьку зараз є багато пропозицій щодо житла саме у передмісті.

⠀Ми вирішили з'ясувати, як саме впливає життя за містом на здоров'я людини? Ось думка експерта — завідувача відділення пульмонології Волинської обласної клінічної лікарні, члена Європейського респіраторного товариства Олега Яковенка:

«За містом, звичайно, повітря чистіше, менше смогу, менша загазованість, проте, за містом є багато рослин, і це може бути іншим шкідливим чинником для тих, хто має алергію на пилок (так званий поліноз). Велике значення має не лише локальний стан повітря, але й кліматогеографічна зона, в якій проживає людина. Наприклад, клімат Волині — це підвищена вологість, сирість, велика кількість грибкових алергенів у повітрі, які шкодять здоров'ю людини, особливо алергіками, астматикам, попри те, що в загальному в нашому регіоні повітря чистіше, на відміну від східних регіонів України, де брудніше повітря внаслідок важкої промисловості. Щоб тривалість та якість життя була доброю, потрібно дотримуватись правильної гігієни дихальних шляхів — працювати в безпечних умовах праці з відповідним захистом, не палити та берегти нашу екосистему, та якщо вже захворів, то лікуватись лише згідно з доказовою медициною!»

Повна стаття за посиланням:
https://pershyj.com/p-prozhivi-dovshe-podivisya-bilshe-2020-rik-ne-perestaye-divuvati-44552
Де краще дихати у Луцьку в період карантину?
За результатами моніторингу якості атмосферного повітря у Луцька та прилеглих селах, який провела Волинська лабораторія держслужби України з питань безпечності продуктів та захисту споживачів, виявлені концентрації шкідливих речовин відповідають нормам.

Однак є мікрорайони Луцька, де показники на межі допустимого.

Після невтішних новин про забрудненість повітря у світ увірвався тренд самоізоляції у власному помешканні, чи навіть рух у межах лише свого району.

З поширенням інформації про коронавірус такий стиль життя став, як ніколи актуальним. Але корисна самоізоляція може бути тільки тоді, якщо часто провітрювати приміщення, а відповідно повітря має бути чистим та відповідати нормам: містити достатньо кисню та без шкідливих газів.

Саме тому в Луцьку та навколишніх селах провели заміри якості повітря спеціальним приладом, газоаналізатором ОКСИ 5-М-5Н, який вимірював гранично допустимі концентрації хімічних і біологічних чинників, зокрема:

- оксид вуглецю (норма - 5,0 мг/м3). Газ, який утворюється в результаті згоряння палива в автомобільних двигунах чи в інших опалювальних приладах, які працюють на вугіллі;

- діоксид вуглецю (норма - 0,7% мг/м3). Вуглекислий газ, який з'являється внаслідок перегнивання листя чи дерев, спалювання викопних палив, таких як вугілля, нафта і природний газ;

- оксид азоту (норма - 0,4 мг/м3). Газ, який утворюється при спалюванні будь-якого з викопних видів палива, що містять азотні сполуки;

- діоксид азоту (норма - 0,2 мг/м3). Двигуни внутрішнього згоряння, теплові електростанції, заводи з переробки целюлози – це головні причини утворення газів;

- діоксид сірки (норма - 0,5 мг/м3). Газ, який утворюється через викиди в повітря відходів промисловості, використання сірковмісного палива.

Повна стаття за посиланням:
https://www.volyn24.com/news/147206-de-krasche-dyhaty-u-lucku-v-period-karantynu-doslidzhennia
Чому жінки люблять Струмівку?
Що таке Струмівка? Струмівка – це передмістя з мальовничими краєвидами і чудовою екологією. А що таке чудова екологія? – Чудова екологія – це завжди свіже і чисте повітря.

Свіже й чисте повітря – це запорука нашого здоров'я, довголіття , молодості й краси. А хто не хоче завжди бути молодим, гарним та жити довго?

Отож, гарна й молода та здорова жінка, приваблює сильних і успішних чоловіків (до речі, в Cтрумівці таких чимало). Ну далі самі в Cтрумівці таких чимало). Ну далі самі розумієте… Кохана жінка – це щаслива жінка.

А щаслива й кохана жінка + сильний й успішний чоловік = щаслива сім'я. А у щасливій сім'ї – народжуються гарні, здорові і розумні діти... Продовжувати можна безкінечно...

А все починалося з Струмівки. Тому висновки робіть самі – хочете бути щасливою – думаю ви знаєте що робити – терміново переселятися до Струмівки. І тут ви подумали: «Легко сказати! А куди ж переселятися, якщо нема житла?» А житло – є! Це зовсім не проблема. Звертайтесь у відділ продажу жк «Сімейна Фортеця» – там вам підберуть житло для щасливих жінок.

Якщо ви ще й досі думаєте, де краще купити квартиру у Луцьку чи в Струмівці, краще таке серйозне рішення приймати після дзвінка в ЖК «Сімейна Фортеця».

Повна стаття за посиланням:
http://www.volynpost.com/articles/1550-chomu-zhinky-lyubliat-strumivku

Жити за містом – давній європейський тренд.
Бути з містом. Але не жити в ньому.

Я багато подорожую. Найбільше люблю Європу. Жителі Бельгії, Італії і навіть Англії – ближчі мені по духу , ніж китайці чи в'єтнамці.

Нещодавно, мені пощастило побувати в Шанхаї, і я порівнювала життя китайців, і нас – європейців. Чимало моїх друзів живуть як китайці – в одну невеличку квартирку, як в казці про рукавичку, «набиваються» по 2, а то й 3 сім'ї. Жодного особистого простору. В результаті – й стрес, й погані стосунки в сім'ї. Мені більш до вподоби – європейська модель. Де робота і життя, так би мовити, на відстані.

З найближчих до Луцька районів – найбільш привабливий і екологічний це – Струмівка. Тому тут будують свої домівки луцькі судді, депутати та олігархи. А також тут мешкають й прості люди з європейським підходом до життя. Саме для таких в Струмівці будує квартири компанія «ВолиньНафтоБуд».

Тут росте гарний і головне безпечний житловий комплекс «Сімейна Фортеця», у миешканців якого є три важливі переваги:

• Неполалік від ЖК «Сімейна Фортеця» починається величезний ліс, який дарує свіже повітря і позитивні емоції молоді і страшим, тим хто приходить до нього великими компаніями і самотнім. Пікніки і шашлики, ігри і прогулянки - все в такому лісі стає цікавішим, а головне додає здоров'я і сил. Ліс - це справжня батарейка - і краще частіше від неї підзаряджатися;

• Тут немає проблем з паркуванням. На кожну квартиру заплановано одне безкоштовне паркомісце. А це означає, що більше не потрібно «намотувати» круги навколо будинку у пошуках вільного місця для вашого «залізного коня». У вас з'явиться більше вільного часу, щоб провести його з сім'єю в теплі і турботі;

• Весь комплекс огороджений і знаходиться під відеонаглядом. Більше того, на території буде пункт поліції. Максимум безпеки з усіх сторін!

Менше стресу, більше здоров'я і часу для сім'ї та близьких. Загалом життя в Струмівці в житловому комплексі «Сімейна Фортеця» - це справжній європейський підхід. Для тих, хто «в темі».

Від 13 104 доларів за квартиру зі стяжкою, штукатуркою, радіаторами, теплими підлогами і вікна з п'ятикамерним профілем!

Повна стаття за посиланням:
http://www.volynpost.com/articles/1559-zhyty-za-mistom--davnij-ievropejskyj-trend

Чому олігархи обирають Струмівку?
Чи не усім цікаво, чому олігархи вибирають Струмівку, а не купують житло у Луцьку.

Саме тут, на вечірньому променаді вулицями, можна зустріти дам з наймоднішими і дорогими породами ручних собак - мопсами і шпіцами.

Відчуття, що ви гуляєте європейськими вуличками. Будинки - один кращий іншого. Цікаві ландшафтні рішення. Село розширюється, росте, стає цікавішим в архітектурному плані.

Найголовніша перевага Струмівки - це, звичайно, величезний зелений ліс поруч з селом. Відмінна дорога без заторів дозволить вам дістатися до центру Луцька за 20 хвилин. Маршрутки ходять кожні 15 хвилин. На мою думку, чудові умови.

Більше того, так вважаю не тільки я. Ціна будинку або ділянки тут досить висока
.

Однак нещодавно масштабне будівництво за доступними цінами почали нафтові олігархи зі Львова - компанія «ВолиньНафтоБуд».

Якість матеріалів і саме будівництво значно відрізняються від стандартів в кращу сторону. Як нам вдалося з'ясувати, раніше частина робочих працювала на будівництві «палаців» під Львовом і Києвом. Але після «рекомендації» зверху більшу частину працівників перекинули сюди. «ВолиньНафтоБуд» підписав контракт з сербськими будівельниками, які здійснюють нагляд за ходом робіт.

Все це разом забезпечує суперякість і довговічність будинків і - це не може не тішити покупців.

Звичайно, багато хто з гламурних мешканців засмутилися, коли побачили яскраву рекламу «ВолиньНафтоБуду» у всьому місту.

Спочатку це був Бетмен, який зацікавив, мабуть, кожного лучанина і всіх гостей міста (Йде перевірка), потім вони оживили Любарта (Переїжджаю), тепер запустили суперакцію - своє житло за 200 доларів в місяць на термін до двох років. Але - за умови оплати 70% вартості квартири. Правда, як нас запевнили телефоном (066-104-04-04), відтермінування можуть дати і при меншому внеску - в 50% або навіть 30%. З урахуванням того, що механізми кредитування або іпотеки на Україні майже не працюють, такий підхід забудовника у якого є гроші на будівництво не може не радувати!

Повна стаття за посиланням:
http://www.volynpost.com/news/125268-chomu-oligarhy-obyrayut-strumivku

5 причин, чому варто жити в Струмівці.

Нещодавно була «на каві» з подругою. Зайшла в нас мова про те, де краще купити квартиру – в Луцьку чи передмісті. Якщо в передмісті, то де саме? Переглянули ми декілька варіантів і зійшлись на тому, що найкраще поселитись у Струмівці. Запитаєте, чому Струмівка?
Відповім вам так :

1. Жителі Струмівки завжди виглядають на років 7 - 8 молодше свого віку – а все тому , що в Струмівці чудова екологія. Тому місцеві й живуть довше і виглядають молодше.

2. У Струмівці дуже низький рівень злочинності. Статистика показала, що звернень до поліції зі Струмівки протягом року було найменше у порівнянні з іншими передмістями Луцька.

3. З кожни роком Струмівка стає все більш популярною. Це дуже привабливе місце для заможних людей. Багатії знають, що правильне місце для життя обирають.

4.У Струмівці живуть дійсно чемні і дуже виховані люди – а це означає, що у вас будуть хороші сусіди.

5. Найголовніше те, що до цього «райського куточку» легко доїхати як громадським транспортом (маршрут №3, та №168,169), так і власним авто.

Отож, найкраще місце для життя – однозначно Струмівка. Залишилось знайти лише житло. Але з цим проблем не буде. Нещодавно бачила в інтернеті посилання на ЖК «Сімейна Фортеця». І рекомендації чула про цей житловий комплекс хороші, ціни там в них дуже навіть доступні. Більше того є безвідсоткове відтермінування. Сьогодні я домовилась про зустріч з менеджером і йду вибирати собі там квартиру. Залишу вам тут контакти цього житлового комплексу. Можливо, ще будемо сусідами.


Повна стаття за посиланням:
http://www.volynpost.com/articles/1555-5-prychyn-chomu-varto-zhyty-v-strumivci
Таємниці Струмівки: чому там «медом намазано»?

Усе більше багатих і відомих людей переїжджають жити в Струмівку. Депутати, топ-менеджери, власники бізнесу...Такий же крок зробили кілька найвідоміших забудовників, а вже ці люди добре розуміють, що таке «якісне житло».

Ми вирішили з'ясувати, які переваги у цього району у порівнянні з життям в самому Луцьку та чим він такий привабливий.

У «BAR 11» ми поспілкувалися з кількома місцевими жителями. Нічого надзвичайного ми не дізналися. Підсумовуючи все сказане можна виокремити такі переваги: ранкові пробіжки на свіжому повітрі; вечірні променади; прогулянки з собакою; суботні пікніки; велопрогулянки; безпечні ігри в м'яч, хованки.

Як зазначив один з наших співрозмовників, доступність таких простих радощів цінують заможні жителі Європи. Коли, скажімо, наші новоспечені багатії, ті що «з грязі в князі», понад усе хочуть високий паркан навколо власних віл.

Життя за містом кардинально відрізняється від міського. Тепер замість крихітного дитячого майданчика і вічно заставленого машинами двору у вашому розпорядженні буде цілий ліс. Собаку можна нарешті відпустити побігати без повідка, а дітей - кататися на самокатах, велосипедах, збирати шишки, будувати курені або ходити в імпровізовані походи. Яке ж дитинство без таємного будиночка з гілок і листя та поєдинків на джедайських світлових мечах з палиць?

Бігати у лісі під спів птахів і дихати свіжим повітрям з ароматами хвої набагато приємніше, ніж рахувати кілометри на біговій доріжці в задушливому залі з купою людей навколо. Крім того, в ліс не потрібно їхати: прокинувся, одягнув форму, вийшов на прогулянку або ж на ранкову пробіжку. А можна і килимок розстелити та повправлятися в стійці на руках або асанах з йоги. У вихідні ж - на пікніки, шашлики і за грибами.

У Струмівці активно веде будівництво львівська компанія «ВолиньНафтоБуд», яка дає європейські привілеї, доступні для пересічних людей. Як нам підказали в відділі продажу (066-104-04-04) найдешевша квартира коштує трохи більше 13 000 доларів. Ось це класний підхід! Коли справжні цінності у вигляді добрих сусідів, чистого повітря і прекрасного виду з вікна доступні не тільки багатіям і олігархам!

Повна стаття за посиланням:
http://www.volynpost.com/news/125269-taiemnyci-strumivky-chomu-tam-medom-namazano
Квадратный метр: чому олiгархи вибирають Струмiвку?

Напевно, нашим читачам буде цікаво дізнатися, чому заможні люди обирають Струмівку, а не купують житло у Луцьку?

Саме тут на вечірніх променадах можна зустріти вишуканих дам із наймоднішими і дорогими породами ручних собак – мопсами і шпіцами. Створюється відчуття, що ви гуляєте європейськими вуличками. Будинки – один кращий іншого. Цікаві ландшафтні рішення. Село розширюється і стає цікавішим в архітектурному плані.

Та найголовніша перевага Струмівки – це, беззаперечно, величезний зелений ліс, розташований поруч. Відмінна дорога без заторів дозволить дістатися до центру Луцька власним авто за 20 хвилин. Маршрутки курсують регулярно через кожні 15 хвилин. На мою думку, чудове транспортне сполучення і вигідне географічне розташування. Схоже, так вважаю не лише я. Вартість особняка чи ділянки під забудову тут досить висока.

Однак нещодавно масштабне будівництво житла за доступними цінами у Струмівці розпочала компанія «ВолиньНафтоБуд» із Києва. Вони працюють лише з якісними матеріалами і за сучасними технологіями. Як нам вдалося з'ясувати, частина працівників мають досвід роботи на будівництві ошатних особняків навколо Києва і Львова. Але після рекомендації фахівців більшу частину працівників перевели у Струмівку.

«ВолиньНафтоБуд» підписав контракт із сербськими будівельниками, які контролюють хід робіт. Усі ці фактори забезпечують високу якість і довговічність будинків, що задовольняє найвибагливіших покупців. Як відомо, заможні люди дотримуються правила: «Я не такий багатий, щоб купувати дешеве житло».

Яскрава реклама «ВолиньНафтоБуду» у Луцьку зацікавила багатьох охочих придбати окреме помешкання. Тим паче, що забудовники запровадили суперакцію – власне житло за $200 у місяць терміном до двох років. Але за умови оплати 70% вартості квартири. Однак за телефоном 066-104-04-04 нас запевнили, що відтермінування можуть дати і при меншому внеску – у 50% або навіть 30%. Враховуючи, що механізми кредитування або іпотеки в Україні майже не працюють, такий підхід забудовника, у якого є гроші на будівництво, не може не радувати!

Повна стаття за посиланням:
https://www.volynnews.com/ua/news/all/-kvadratnyy-metr-chomu-oliharkhy-vybyraiut-strumivku/
Таємниці Струмівки: чому передмістя приваблює лучан?
Усе більше багатих і відомих людей переїжджають у приміське село Струмівку. Хто має велику сім'ю, зводить особняк. А молоді родини чи пенсіонери обирають комфортні квартири у новобудовах. Новосели з подивом зауважують, що їхніми сусідами виявляються депутати, топ-менеджери, власники бізнесу. А ці люди добре розуміють,що таке якісне житло!

Чим же приваблює лучан Струмівка? Чим вона виграє на фоні обласного центру? Щоб отримати інформацію з перших уст, вирішили поспілкуватися з місцевими мешканцями. І ось що почули.


Петро Васильович, 67 років: «Переїхати у Струмівку нам із дружиною запропонували діти. Ми жили у тісній «хрущовці» неподалік Старого ринку. У під'їзді вічно галасували молодіжні компанії, а в дворі паркували автівки всі, кому заманеться. А тут – спокій і умиротворення. На рибалку ходжу до річечки, що біля будинку. Увечері з дружиною гуляємо у дворі, вдихаючи цілющий аромат хвої. Поліклініка, храм і крамниця – поряд. Що нам, пенсіонерам, ще треба?»

Аліна, 25 років, молода мама: «Ми з чоловіком ще до одруження вирішили, що будемо жити окремо від батьків. Тому сказали їм: весілля не треба. Гроші, які планували витратити на забаву, віддайте на квартиру. Звісно, ми мали і свої заощадження, бо обоє їздили на заробітки. Коли обговорювали варіанти, де хочемо жити, обрали Струмівку. І жодного разу не пошкодували. Тут ніколи нема перебоїв із водою чи електрикою. Донька удень спокійно спить на балконі, адже у дворі – тиша і спокій. А повітря чисте, аж дзвенить. Великий плюс, що будинок під постійною охороною і випадкові люди сюди не зайдуть. А ще для нас важливо, що поряд є дитсадок і гімназія».

Назар, 30 років, менеджер приватної фірми: «Придбати квартиру у ЖК «Сімейна фортеця» мені порадив колега. Я скептично сприйняв його слова, бо ніколи не хотів жити у селі. Але коли побував тут у гостях, змінив свою точку зору. Квартира в новобудові, все зроблено по-сучасному і на совість. Вранці бігаю на свіжому повітрі, увечері катаюся на велосипеді. А у вихідні запрошую друзів і ми собі організовуємо пікнік у дворі».

До речі, у Струмівці активно веде будівництво компанія ВолиньНафтоБуд із Києва.

Європейські привілеї доступні і для простих людей. Отож, купити квартиру в Луцьку чи у передмісті обласного центру – вибір за вами!


Повна стаття за посиланням:
https://www.volynnews.com/news/all/tayemnytsi-strumivky-chomu-peredmistia-pryvabliuye-luchan/
Жити за містом – давній європейський тренд. Чому?

Я багато подорожую. Найбільше люблю Європу. Жителі Бельгії, Італії і навіть Англії – ближчі мені по духу, ніж китайці чи в'єтнамці.

Нещодавно мені пощастило побувати в Шанхаї, і я порівнювала життя китайців і нас – європейців. Більшість моїх друзів живуть як китайці – в одну невеличку квартирку, як в казці про рукавичку «набиваються» по 2, а то й 3 сім'ї.

Жодного особистого простору. В результаті – і стрес, і погані стосунки в сім'ї. Мені більш до вподоби – європейська модель. Де робота і життя, так би мовити, на відстані.

З найближчих до Луцька районів найбільш привабливий та екологічний – це Струмівка. Тому тут будують свої домівки луцькі судді, депутати та олігархи. А також, тут мешкають й прості люди з європейським підходом до життя. Саме для таких в Струмівці будує квартири компанія «ВолиньНафтоБуд».

Тут росте гарний і головне безпечний житловий комплекс «Сімейна Фортеця» у жильців, якого є три важливі переваги:

 • Неподалік від ЖК «Сімейна Фортеця» починається величезний ліс, який дарує свіже повітря і позитивні емоції молоді і страшим, тим хто приходить до нього великими компаніями і самотнім. Пікніки і шашлики, ігри і прогулянки - все в такому лісі стає цікавіше, а головне додає здоров'я і сил. Ліс - це справжня батарейка, тож краще частіше від неї підзаряджатися.
 • Тут немає проблем з паркуванням. На кожну квартиру заплановано одне безкоштовне паркомісце. А це означає, що більше не потрібно «намотувати» круги навколо будинку у пошуках вільного місця для вашого «залізного коня». У вас з'явиться більше вільного часу, щоб провести його з сім'єю в теплі і турботі.
 • Весь комплекс огороджений і знаходиться під відеонаглядом. Більше того на території буде пункт поліції. Максимум безпеки з усіх сторін!!!
 • Менше стресу, більше здоров'я і часу для сім'ї та близьких.
Загалом життя в Струмівці в житловому комплексі «Сімейна Фортеця» - це справжній європейський підхід. Для тих, хто «у темі»

Повна стаття за посиланням:
https://pershyj.com/p-9a82f546e48ec79a416b88c4788937cf?fbclid=IwAR3KxLhS1iO6QLSmFdlyme8JNcNvYD_MCQVnrLVv5hBpHLb_USLESwiZwMo
Чому волиняни хочуть жити у Струмівці?

Думаємо, вам буде цікаво дізнатися, чому впевнені та самодостатні люди вибирають Струмівку, а не купують житло у Луцьку.

...Саме тут на вечірньому променаді вулицями можна зустріти панянок із наймоднішими і дорогими породами ручних собак - мопсами і шпіцами. Складається враження, що ви гуляєте європейськими вуличками. Будинки - один кращий іншого. Цікаві ландшафтні рішення. Село розширюється, росте, стає цікавішим в архітектурному плані...

Найголовніша перевага Струмівки - це, звичайно, величезний зелений ліс поруч з селом. Відмінна дорога без заторів дозволить вам дістатися до центру Луцька за 20 хвилин. Маршрутки ходять кожні 15 хвилин.

Ціна будинку або ділянки тут досить висока. Однак, недавно масштабне будівництво за доступними цінами почали нафтові олігархи зі Львова – компанія «ВолиньНафтоБуд».

Якість матеріалів і саме будівництво значно відрізняються від стандартів в кращу сторону. Як нам вдалося з'ясувати, раніше частина будівельників працювала над зведенням «палаців» під Львовом і Києвом.

«ВолиньНафтоБуд» підписав контракт з сербськими будівельниками, які здійснюють нагляд за ходом робіт. Все це разом забезпечує суперякість і довговічність будинків, а це не може не тішити покупців.

Звичайно, багато хто з мешканців Луцька здивувалися, коли побачили яскраву рекламу «ВолиньНафтоБуду» по всьому місту.

Спочатку це був Бетмен, який зацікавив, мабуть, кожного лучанина і всіх гостей міста. Потім вони «оживили» Любарта, який з бордів сповістив про переїзд, а тепер запустили суперакцію - своє житло за 200 доларів на місяць протягом двох років. Але - за умови оплати 70% вартості квартири.

Відтермінування можуть надати і при меншому внеску - в 50% або навіть 30%. З урахуванням того, що механізми кредитування або іпотеки в Україні майже не працюють, такий підхід забудовника, у якого є гроші на будівництво, не може не радувати!

Якщо перед вами постав вибір купити квартиру у Луцьку чи у Струмівці і вам важко зорієнтуватися у перевагах та недоліках, тоді телефонуйте (066)104-04-04 – і вам допоможуть!

Повна стаття за посиланням:
https://pershyj.com/p-chomu-oligarhi-vibirayut-strumivku-28050
Комфорт під Луцьком, або Чому в Струмівці як «медом намазано».

Все більше багатих і відомих людей перебираються жити в Струмівку. Серед мешканців цього приміського села – і депутати, і топ-менеджери, і власники бізнесу, і навіть кілька забудовників (а ці люди добре розуміють, що таке «якісне житло»).

Чому? Які є переваги цього населеного пункту у порівнянні з життям в самому Луцьку? Місцеві мешканці називають багато переваг. Найчастіше – такі:

 • Можливість ранкових пробіжок на свіжому повітрі.
 • Вечірні променади.
 • Прогулянки з собакою.
 • Суботні пікніки.
 • Велопрогулянки.
 • Безпечні ігри з дітьми – у м'яч, хованки тощо.
«Такі можливості, які дає життя в Струмівці – це те, що давно цінують заможні європейці». Дивно, що багато хто з українців прдовжує думати, що найбільша ознака заможнсоті – високий паркан навколо власного дому» – поділився думками один з місцевих мешканців.

* * *
«Жити за містом – неперевершено. Замість крихітного п'ятачка дитячого майданчика і вічно заставленого машинами двору – у нашому розпорядженні цілий ліс! Собаку можна, нарешті, відпустити побігати без повідка, а дітей - кататися на самокатах, велосипедах, збираті шишки, будувати курені або ходити в імпровізовані походи» – каже Олена, яка не так давно переїхала з Луцька у Струмівку.

Вона – давня прихильниця здорового способу життя, звикла відвідувати спортзал. Втім, запевняє: бігати по лісі під спів птахів і дихати свіжим повітрям з ароматами хвої – набагато приємніше, ніж рахувати кілометри на біговій доріжці в задушливому залі з купою людей навколо.

«Крім того, в ліс не потрібно їхати: прокинувся, одягнув форму і вийшов на прогулянку або ж на ранкову пробіжку. А можна і килимок розстелити та повправлятися в стійці на руках або асанах з йоги, поки ніхто не бачить» – додає, сміючись, вона.

* * *

У Струмівці активно будується житловий комплекс «Сімейна фортеця». Веде будівництво компанія ВолиньНафтоБуд. Європейські привілеї життя тепер доступні і для простих людей – кажуть у цій компанії. Як інформують у відділі продажу, найдешевша квартира тут коштує трохи більше 13 000 доларів.

«Відтепер справжні цінності у вигляді добрих сусідів, чистого повітря і прекрасного виду з вікна доступні не тільки багатіям і олігархам!» – кажуть у ВолиньНафтоБуді.

Отож, купити квартиру в Луцьку чи у передмісті Луцька – вибір за кожним! В будь-якому випадку, таке серйозне рішення краще приймати після дзвінка у відділ продажу ЖК «Сімейна Фортеця».

Багаті вибирають довге життя або чому в Струмівці так багато дорогих будинків?

Ми провели маленьке розслідування і з'ясували, що безліч відомих городян живуть саме в Струмівці. Чому?

Так, тому що з усіх місць за містом - це найкраще. І ось чому: тут живуть не бідні сусіди, хороша екологія, прекрасний вид з вікна і, головне, – шикарний ліс.

Адже не дарма аристократи, лорди і королівські особи вибирали (і все ще вибирають!) собі саме заміські замки та особняки. До міста завжди можна доїхати, а ось жити в просторій квартирі з видом на ліс — це вже привілей.

А жити будете до того ж як на курорті або як в царській резиденції. І все це — в радіусі 100 метрів від ЖК «Сімейна Фортеця».

Більше того, на відміну від міських ЖК, квартири у нас і просторіше, і дешевше. А замість двору і декількох зелених алей — цілий ліс!

А що це означає?

 • Ранкові пробіжки на свіжому повітрі.
 • Вечірні променади.
 • Прогулянки з собакою.
 • Суботні пікніки.
 • Велопрогулянки.
 • Безпечні ігри в м'яч, хованки і доганялки.

Крихітного п'ятачка дитячого майданчика і вічно заставленого машинами двору для всього цього недостатньо. Але в вашому розпорядженні буде цілий ліс!

Собаку можна нарешті відпустити побігати без повідка, а дітей — кататися на самокатах, велосипедах, збирати шишки, будувати курені або ходити в імпровізовані походи. Ну, яке дитинство без таємного будиночка з гілок і листя та поєдинків на джедайських світлових мечах з палиць?

Бігати лісом під спів птахів і дихати свіжим повітрям з ароматами хвої куди приємніше, ніж рахувати кілометри на біговій доріжці в задушливому залі з купою людей навколо.

Читати також: Своя квартира в розстрочку - це добре, а в зданому будинку ще краще

Крім того, в ліс не потрібно їхати: встав, одягнув форму, вийшов на прогулянку, та ось вона вже непомітно перейшла в пробіжку. А поки ніхто не бачить можна і килимок розстелити та повправлятися в стійці на руках або асанах з йоги.

А у вихідні — на пікніки, шашлики і по гриби! Вже захотілося? Тоді приїжджайте до нас на екскурсію — вибрати квартиру мрії з видом на ліс і погуляти серед дерев.

Повна стаття за посиланням:
https://pershyj.com/p-bagati-vibirayut-dovge-zhittya-abo-chomu-v-strumivtsi-tak-bagato-dorogih-budinkiv-22851
У ЖК «Сімейна фортеця» вже підключили воду.

Гінець приніс нам звістку із «Фортеці» в Струмівці — підключили воду.

Незначна новина, не варта цілого посту?

А ось і ні: це величезний крок вперед, до затишного і світлого майбутнього наших жителів у їхніх заміських резиденціях. Будинки у нас, звичайно, королівські, але швидкість будівництва і технології цілком собі з 21 століття.

До речі, про сучасні технології. Прямо до ЖК вже ходить маршрутка № 168. Не власна карета з трійкою коней, звичайно, але теж цілком собі королівський привілей — вийшов з дому, а тут вже і транспорт під'їхав.

Читати також: Двокімнатна квартира для великої родини: краще, більше і зручніше

А якщо на 168-у не встигли, можна пройтися до зупинки маршрутки №3, йти рівно 7 хвилин, ми заміряли. Якраз встигнете послухати пару улюблених пісень і налаштуватися на робочий день.

Виграємо у міських житлових кварталів за всіма фронтами: ну де ще маршрутка привезе вас прямо до дверей під'їзду? Особливо взимку, коли навіть хвилина очікування на зупинці в мінусову температуру — це вже катування. А вже якщо запізнився ...

Новою маршруткою зручно і на екскурсію приїхати — тож чекаємо. Спека, саме час подихати свіжим прохолодним заміським повітрям.

Нагадаємо, біля Луцька поруч з лісом зводять нову королівську резиденцію ЖК «Сімейна фортеця».

Повна стаття за посиланням:
https://pershyj.com/p-u-zhk-simeina-fortetsya-vzhe-pidklyuchili-vodu-23333
Своя квартира в розстрочку - це добре, а в зданому будинку ще краще!

Як вам однокімнатна квартира в 37 квадратів? А двокімнатна – на 60 метрів або трикімнатна площею 84 м2?

Ми пишемо, що наш ЖК — справжня королівська заміська резиденція, планування квартир відповідні. Але про все по порядку.

 • У кожній квартирі — просторий балкон: 5,4 метра та 6,1 метра в одно- та двокімнатних квартирах і 12-метрова кімната з повністю заскленої стіною в трикімнатній.
Уже передчуваєте сонячні ванни з розкритими навстіж вікнами під аромат хвої?

 • Як можна більше світла. На одно- та двокімнатну квартиру — балкон і два вікна: одне – на всю стіну, друге — кутове. У трикімнатній — чотири вікна, два з них – на всю стіну. Це, по-перше, економія електроенергії. По-друге, сонце покращує настрій, заряджає енергією і підвищує продуктивність.
 • Багато «повітря» і правильна прямокутна форма кімнат, наближена до квадрату. Наші планування — це «чистий аркуш». Можна оформити в скандинавському стилі, пограти з еклектикою, перетворити квартиру в індустріальний лофт або старовинний замок. Не дарма ж ми назвали ЖК – «Сімейна Фортеця».
Слідкуйте за нашими соцмережами — будемо розповідати про кожне планування окремо і пропонувати варіанти облаштування. Можливо, саме ми пробудимо в вас талант дизайнера :-)

Повна стаття за посиланням:
https://pershyj.com/p-svoya-kvartira-v-rozstrochku-tse-dobre-a-v-zdanomu-budinku-sche-krasche-21904
Двокімнатна квартира для великої родини: краще, більше і зручніше.

Ласкаво просимо у вашу двокімнатну заміську резиденцію. Роззувайтеся тут, на банкетці, і проходьте за нами.

Нагадаємо, ЖК «Сімейна Фортеця», що поблизу Луцька, пропонує нову королівську резиденцію поруч з лісом.

А тепер зверніть увагу, який просторий хол: тут можна спокійно збиратися удвох. І ніякої тисняви, коли на крихітному п'ятачку дружина поправляє зачіску, чоловік намагається зашнурувати черевики, а під ногами бігають діти.

В кухню і кожну кімнату у нас окремі двері — ніяких прохідних, як це зазвичай буває. У всіх свій особистий простір: діти у своїй кімнаті, батьки — в спальні. До речі, загляньте-но сюди: як вам прямий вихід на балкон?

6 метрів — тут можна зробити зону відпочинку, робочий кабінет або творчу майстерню. Іноді так не вистачає окремого куточка для хобі, а тут можна читати, малювати, писати музику, грати у відеоігри, дивитися серіали і іноді ховатися від галасливих спадкоємців.

Самі спальні у нас майже однакового метражу: 11 і 11,5 квадратів. Так що ніяких сімейних воєн за володіння великою кімнатою. Вам вистачить місця і для великого ліжка, і для будуара, і для шафи; дітям — для ігрової, спальної та робочої зон. А для сімейних зборів і дружніх посиденьок є кухня-вітальня площею 19,7 метрів.

Так що, якщо ви заздрили званим вечерям з голлівудських або італійських фільмів (італійці-то знають в цьому толк!), можна примудритися розмістити тут і їдальню.

Наприклад, у вікна на всю стіну. Трапеза з видом на ліс або річку, як вам? Звучить заманливо? Тоді приїжджайте подивитися вживу.

Повна стаття за посиланням:
https://pershyj.com/p-dvokimnatna-kvartira-dlya-velikoyi-rodini-krasche-bilshe-i-zruchnishe-22365
Наші партнериМи ретельно обираємо постачальників для наших будинків , оскільки ми будуємо житло з 100 річною гарантією. Саме через це, наші квартири дорожчають кожного року. Ми будуємо так, що нічого не ламається, не потребує заміни, забезпечуємо максимальний комфорт . Більшість наших покупців навіть не знають з ким ми працюємо. Але тут немає ніякого секрету, у нас простий критерій вибору - ми співпрацюємо з кращими з найкращих !

Щодо оздоблення та інженерії - це OSTENDORF, WDS 6S, WinDoor. Якісну логістику на всіх рівнях: будівництво , фронт і бек офіси забезпечують Mercedes, Bobcat та Саterpillar. Фінансові активи групи компаній «Сімейна Фортеця» обслуговують Райффайзен банк Аваль ( Raiffeisen Bank, Австрия), Сітібанк ( Україна), (Citibank,США).
© ЖК «СIМЕЙНА ФОРТЕЦЯ», 2014 – 2020.
Lorem Ipsum - это текст-"рыба", часто используемый в печати и вэб-дизайне. Lorem Ipsum является стандартной "рыбой" для текстов на латинице с начала XVI века.
ЗАГОЛОВОК СЕО
ЗАПИСАТИСЯ

НА ЗУСТРIЧ
Ваше iмя
Ваш телефон
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності