(066) 104-04-04
ЖК «Сімейна фортеця» в facebook ЖК «Сімейна фортеця» в instagram
ЖК "Сімейна фортеця"
Типовий план поверху

Двокімнатна квартира

Ласкаво просимо в вашу двокімнатну заміську резиденцію. Роззувайтеся тут, на банкетці, і проходьте за нами. До речі, зверніть увагу, який просторий хол: тут можна спокійно збиратися удвох. І ніякої тисняви, коли на крихітному п'ятачку дружина поправляє зачіску, чоловік намагається зашнурувати черевики, а під ногами бігають діти.

В кухню і кожну кімнату у нас окремі двері — ніяких прохідних, як це зазвичай буває. У всіх свій особистий простір: діти у своїй кімнаті, батьки — в спальні. До речі, загляньте-но сюди: як вам прямий вихід на балкон? 6 метрів — тут можна зробити зону відпочинку, робочий кабінет або творчу майстерню. Іноді так не вистачає окремого куточка для хобі, а тут можна читати, малювати, писати музику, грати у відеоігри, дивитися серіали і іноді ховатися від галасливих спадкоємців.

Самі спальні у нас майже однакового метражу: 13 і 12 квадратів. Так що ніяких сімейних воєн за володіння великою кімнатою. Вам вистачить місця і для великого ліжка, і для будуара, і для шафи; дітям — для ігрової, спальної та робочої зон. А для сімейних зборів і дружніх посиденьок є кухня-вітальня площею 9 метрів.

Якщо у вас і були питання - де купити квартиру в новобудові або де купити 2-кімнатну квартиру в Луцьку, то тепер у вас є відповідь - звичайно ж в ЖК Сімейна Фортеця.

Площа:
60,3 м2
Ціна:
вiд 27 594 $

Написати в viber