(066) 104-04-04
ЖК «Сімейна фортеця» в facebook ЖК «Сімейна фортеця» в instagram
ЖК "Сімейна фортеця"
Типовий план поверху

Однокімнатна квартира

За плануванням — однокімнатна квартира, по суті — двушка з окремим балконом. Метраж королівський: 37,3 квадратних метри. І два вікна. Вам залишається тільки вибрати вид: на ліс або річку. Але почекайте, спочатку екскурсія по вашим володінням.

Роззувайтеся в холі і відразу загляньте в санвузол: 3,7 м² — і ніяких душових кабінок, тільки білосніжна ванна! А пральну машинку можна поставити на кухню, звільнити місце для столика під свічки і келихи з вином. Справжнє SPA як в п'ятизірковому готелі.

Тепер проходьте на кухню: 12 м² (кухня разом з балконом), велике вікно майже на всю стіну, кухонна зона відділена від їдальні. Хоча, ми радимо зробити там і гостьову зону, місця вистачить. Спочатку — звану вечерю, як в замку аристократії, а далі — кіномарафон або вишуканий вечір гри в покер.

Повертаємося в хол: кімнати у нас роздільні, і звідти — в спальню. 20 м², кутове вікно. Бракує тільки ліжка з балдахіном, будуара для Її Величності і робочої зони для Його Величності.

Якщо у вас і були питання - де купити квартиру в новобудові або де купити 1-кімнатну квартиру в Луцьку, то тепер у вас є відповід - звичайно ж в ЖК Сімейна Фортеця.

Отримати найвигіднішу пропозицію
по цій квартирі
    Площа:
    вiд 41 м2
    Ціна:
    вiд 21 709 $

    Написати в viber