(066) 104-04-04
ЖК «Сімейна фортеця» в facebook ЖК «Сімейна фортеця» в instagram
ЖК "Сімейна фортеця"
Типовий план поверху

Трикімнатна квартира

Ласкаво просимо в наші трикімнатні хороми! По-іншому і не назвеш: 84,2 квадрата, 4 вікна, роздільний санвузол, величезна кухня-вітальня, 3 спальні і 2 окремих приміщення під гардеробну або комору. Можна починати відчувати себе королем ледь зайшовши у хол. Назвати передпокоями приміщення в 14,6 кв. м. язик не повертається.

Але ви проходите далі, екскурсія лише почалася. Почнемо з двох спалень: 15,8 і 12,2 метра, а до них — додаткові приміщення в 2,2 і 1,3 метра. В одному пропонуємо організувати гардеробну для королівських нарядів, а в іншому — комору для велосипедів, роликів, скейтів та надувних матраців. Негоже захаращувати кімнати.

Спальні подивилися, подумки розставили там ліжка king size (а як же інакше?), тумбочки, розвісили постери, розмістили шафу і будуар — йдемо далі. У третій спальні можна зробити дитячу для маленьких принців і принцес, а кухня-вітальня стане місцем для спільних трапез, кінопереглядів і прийому гостей. Справжній тронний зал.

Якщо у вас і були питання - де купити квартиру в новобудові або де купити 3-кімнатну квартиру в Луцьку, то тепер у вас є відповідь - звичайно ж в ЖК Сімейна Фортеця.

Отримати найвигіднішу пропозицію
по цій квартирі
Площа:
85,1 м2
Ціна:
вiд 35 400 $

Написати в viber